LEONARD o nas


Před pár lety jsme chtěli uvést na trh produkt, který by pomáhal a to bez omezení všem lidem, kteří potřebují řešit problém inkontinence. Zrealizovali jsme myšlenku vytvoření inkontinenčních plen pro dospělé Léonard®. Produkty Léonard® jsou navrženy pro každého z nás.
Vytvořili jsme produkt srdcem a duší. Produkty Léonard® jsou již od samého začátku společnosti vyráběny a distribuovány s ohledem na naše milované a také s ohledem na lidskou důstojnost. Inkontinence může ovlivnit kvalitu života v každém věku.
Výrobky Léonard® věří v budoucnost technologických inovativních materiálů. Léonard® je top produkt v dlouhodobé péči o pacienty a je volbou profesionálů. Léonard® není jen o inkontinenci, celý sortiment naší firmy pokrývá potřeby a požadavky našich zákazníků z řad profesionálů, pacientů a konečných uživatelů.

Společnost LÉONARD® si vždy bude klást nejvyšší cíle v každé oblasti své činnosti, potože pouze tak lze zajistit všem pacientům bez rozdílu důstojnost, kterou si každý z nás zaslouží.

PhDr. Mgr. Radana Doležálková, jednatel